Michał Sut Specjalista Urolog

urolog, Urologia,
5 / 1 opinii placówki
5.00 / 10 opinii lekarza Michał Sut

Hours of admission.

 • 13:00 - 14:00
  Monday
 • 17:30 - 20:00
  Tuesday
 • 09:00 - 11:00
  Thursday

Performed services.

 • 175.00 zł
  1. Gdańsk - Konsultacja Urologiczna - wizyta pierwszorazowa.
 • 130.00 zł
  2. Gdańsk - Konsultacja Urologiczna - wizyta kontrolna.
 • 100.00 zł
  3. Gdańsk - Powiększanie Penisa - Konsultacja.
 • 180.00 zł
  4. Sopot - Konsultacja Urologiczna.
 • 200.00 zł
  5. Wideokonsultacja Urologiczna - wizyta pierwszorazowa.
 • 150.00 zł
  6. Wideokonsultacja Urologiczna - wizyta kontrolna.
 • 120.00 zł
  A. Gdańsk - Uroflowmetria z oceną zalegania moczu po mikcji.
 • 1700.00 zł
  B. Obrzezanie.
 • 900.00 zł
  C. Korekcja krótkiego wędzidełka napletka.
 • 2500.00 zł
  D. Operacja wodniaka jądra.
 • 400.00 zł
  E. Usunięcie zmian skórnych prącia lub moszny.
 • show more services

Ours offices.

Michał Sut Gabinet Urologiczny Gdańsk

Michał Sut MedSpec Sopot

About us.


***Gabinet w Gdańsku przy ulicy Sosnowej znajduje się w Centrum Stomatologii Estetycznej Aldona Zabielska. Proszę pytać w recepcji.***

Z powodu nauczania zdalnego w szkołach podstawowych, gabinet będzie tymczasowo otwarty w zmniejszonym wymiarze czasowym. Proszę o wyrozumiałość.

Jestem specjalistą urologiem pracującym w Szpitalu MSWiA w Gdańsku, gdzie wykonuję zabiegi w ramach NFZ oraz prywatnie.

Posiadam bogate doświadczenie zdobyte podczas 15 lat pracy w formie szkolenia rotacyjnego, staży oraz samodzielnej pracy konsultanta urologii na oddziałach klinicznych a także w szpitalach specjalistycznych Anglii, Irlandii Północnej oraz Szwecji.

Posiadam europejski certyfikat urologiczny FEBU (Fellow of European Board of Urology) oraz brytyjski FRCS Urol (Fellow of Royal College of Surgeons in England). Zdobyłem również irlandzki certyfikat chirurgiczny - IMRCS (Intercollegiate Memeber of Royal College of Surgeons of Ireland).

Podstawowe szkolenie chirurgiczne odbyłem w Belfascie, gdzie pracowałem między innymi na nawiększym ówczenie oddziale urazowym w Europie oraz na izbie przyjeć traumatologicznego centrum referencyjnego dla całej Irlandii - Royal Victoria Hospital Belfast.

Szkolenie urologiczne odbywałem w Południowo Zachodniej a następnie Wschodniej Anglii, w szczególności w Szpitalu Uniwersyteckim w Cambridge, gdzie pracowałem 2 i pół roku jako rezydent a nastepnie ponad 3 lata jako konsultant. 

Dzięki niewątpliwej zalecie szkolenia rotacyjnego, zdobyłem doświadczenie szkoląc w się podspecjalnościach urologicznych pracując z wieloma światowej marki specjalistami.

Podczas mojej pracy, rozwinąłem szczególne zainteresowanie w leczeniu problemów z oddawaniem moczu szkoląc się w laserowej enukleacji prostaty (HoLEP)  oraz minimalnie inwazyjnym leczeniu kamicy nerkowej (RIRS), wykonując kilkaset zabiegów tego typu. Posiadam również doświadczenie w rekomendowanej według najnowszych standardów metodzie laserowej ablacji nowotworów urotelialnych górnych dróg moczowych (moczowodów oraz nerek) a także w laparoskopowej chirurgii nerki.

Jestem stałym członkiem fakultetów 2 kursów na temat urologicznych stanów nagłych organizowanych przez Szpital Uniwersytecki w Cambridge oraz jestem współautorem podręcznika w tym samym temacie przedrukowanego w wielu krajach, między innymi w Polsce.

Swój dorobek naukowy prezentowałem na wielu międzynarodowych kongresach, między innymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jestem członkiem grupy badawczej Uniwersytetu w Cambridge, kończącej obecnie prace nad nową, rewolucyjną igłą do biopsji prostaty CamPROBE, której zaletami są zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa diagnostyki nowotworów prostaty bez potrzeby znieczulenia ogólnego w porównaniu ze standardową metodą biopsji przezkroczowej. Mam nadzieję, na możliwość zaoferowania Państwu już niebawem tej metody i jej popularyzacji. 

Zachęcam Państwa do umiówienia wizyty u mnie celem diagnostyki i leczenia wszelkich problemów urologicznych. W szczególności oferuję ekspertyzę dotyczącą problemów z oddawaniem moczu, kamicy nerkowej i moczowodowej,  zespołów przewlekłego bólu miednicy, nawracających infekcji dróg moczowych.

Wykonuję również zabieg powiększania penisa przy użyciu przeszczepu tłuszczu autologicznego wzbogaconego osoczem bogatopłytkowym.

https://www.michalsuturology.co.uk

https://www.znanylekarz.pl/michal-sut-2/urolog/gdansk

 

Our gallery.

Opinions patients.

5
Without content
Pacjent day 2021.01.11 at 14:42
5
Bardz rzeczowy
Stanisław Bakłażec day 2021.01.06 at 23:26
5
Leczę się urologicznie od paru lat. Ze względu na pojawienie się nowych sytuacji i objawów postanowiłem spróbować zasięgnąć drugiej opinii u p. Michała. I od samego początku byłem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia. Pan Michał wysłuchał całej historii medycznej, zadawał dodatkowe pytania i drążył poszczególne tematy. Przedstawił jasno plan działania i dostępne alternatywy zmian leczenia, podczas wizyty zlecił dodatkowe badania i wskazał braki w diagnostyce. Już jestem umówiony na kolejną wizytę i widzę światełko w tunelu. Podsumowując - p. Michał Sut jest wysokiej klasy specjalistą, który nie boi się wyzwań i dodatkowo ma wyjątkowe podejście do pacjenta - co widać po sposobie zbierania danych, ich analizy, i kompleksowości prezentowanych rozwiązań. Warto to podkreślić, bo rozmawialiśmy nie 10 czy 15 min ale niemal godzinę, także mam poczucie, że p. Michał to lekarz z misją i jemu naprawdę zależy na tym, żeby pomóc!
MM day 2020.12.30 at 16:34
5
Konsultacja u Pana Michała była dodatkową, aby zweryfikować i podejsc do tematu z innej strony jakoże pozostali lekarze odpuścili = wykluczając poważne choroby , Doktor Michał dostał komplet badań do zapoznania się i przemyślenia , .... odpowiedziałem na wszystkie pytania jak i przedstawiłem dodatkowe swoje komentarze , które Pan Michal rozważył w trakcie spotkania , aby moc zawęzić diagnozę i zaproponować leczenie , Kluczowe fakty, które należy mieć na uwadze:-1szy lekarz z 4 u którego byłem który dopytał i chciał doprecyzować definicje „bólu”, który ukierunkowuje = naprowadza w bardziej trafną diagnozę ! ....Brawo! - minęły 2 tygodnie i po leczeniu = zastosowaniu tabletek jest poprawa ! polecam i życzę aby standard 30 minut dla pacjenta był zawsze przestrzegany, aby móc spokojnie omówić temat od A do Z (jakoze standardowa wizyta u dużych placówek jest 15 minutowa i która prowadzi do badania dla badania , a nie do rozwiązania problemu) ,
Pacjent day 2020.12.20 at 14:43
5
Without content
Michał Sznycer day 2020.12.17 at 11:25
See all opinions